Oslavili jsme Den učitelů

28. března se slavil Den učitelů, a my jsme chtěli při této příležitosti našim úžasným pedagogům poděkovat za jejich neúnavnou práci. Věděli jsme, že bychom měli najít způsob, jak ocenit jejich píli, trpělivost a energii, kterou do své práce dávají každý den. A tak jsme přišli s nápadem obdarovat je deskovými hrami Souboj generací, které jim umožní si odpočinout a užít si zasloužený volný čas.

 

Hra Souboj generací je skvělou volbou pro naše učitele, protože jim umožní vydechnout a strávit čas s rodinou či přáteli. Navíc, tato hra spojuje lidi různých věkových kategorií a pomáhá rozvíjet komunikaci mezi nimi. Což je přeci jen něco, co naši učitelé oceňují i ve svém povolání.


Na závěr bychom chtěli poděkovat Hračkářství Bambule za poskytnutí těchto skvělých deskových her. Díky nim jsme mohli udělat našim učitelům radost a připomenout jim, že si zaslouží odpočinek a zábavu stejně jako my.

Ať už jste student, rodič nebo kolega, nezapomeňte poděkovat svým učitelům za jejich úsilí a péči. Nejen na Den učitelů, ale každý den.

Galerie