Zveme vás na koncert a výstavu ZUŠ Flow Pomáhejme srdcem

Výzva všem, kteří by chtěli společně s námi pomoci Sofince. Základní Umělecká škola FLOW pořádá již dva koncerty. Ty se uskuteční v Chodovské tvrzi, Praha 11 dne 7. 6., zahájení v 17:00 hodin a dne 19. 6. v kulturním centru Labuť, Říčany, zahájení v 17:00 hodin. Při této příležitosti jsme se rozhodli letos pomoci. 

Naše pomoc bude směřovat k sedmileté Sofince Kövešlygety, která se narodila jako zdravá holčička. Když jí byl ale jeden měsíc, její rodiče se dozvěděli, že jejich holčička trpí cystickou fibrózou. Jedná se genetické onemocnění, které postihuje dýchací a trávicí soustavu, především slinivku. Maminka pro svou dceru vymýšlí nejrůznější cviky, které podporují dýchání, velmi jí pomáhá třeba skákání na trampolíně, ale taky hra na flétnu, která hlen dokáže uvolnit.  

I vy se můžete k této pomoci připojit. Na koncertech můžete přispět dobrovolným vstupným - výše příspěvku je pouze na Vás, i drobná částka pomůže. Vybrané vstupné bude předáno nadaci Život dětem, poté prostředky budou věnovány Sofince.

Věřím, že nás tyto akce potěší nejen příjemnou hudbou, ale také nás zahřeje na duši pocit, že jsme společně pomohli někomu, kdo to opravdu potřebuje.