Flow Základní umělecká škola

Volné pracovní pozice

Hledáme nové aprobované kolegy/kolegyně pro pobočky: Praha 4, Čestlice, Světice, Šestajovice, Ondřejov.

Pro výuku:

  • Hry na klavír – plný úvazek
  • Korepetitora – částečný úvazek
  • Hry na kytaru/elektrickou kytaru – plný úvazek
  • Výtvarného oboru – částečný úvazek

Nástup možný od 26.08.24

Vaše pracovní náplň:

  • Učitel/ka zvoleného oboru pro děti od 5/6 let
  • Vedení povinné dokumentace ZUŠ podle školského zákona + běžná pedagogická dokumentace a zodpovědnost za třídní knihy
  • Přímá pedagogická činnost – odpovědnost za výuku
  • Nepřímá pedagogická činnost
  • Podílení se na společných aktivitách školy
  • Komunikace s rodiči

Požadujeme:

  • Odborná kvalifikace odpovídající § 10 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
  • Občanská a morální bezúhonnost
  • Předchozí zkušenost s výukou oboru výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, systematičnost, pečlivost, svědomitost
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Příjemnou atmosféru
  • Inovativní metody práce
  • Možnost studia pedagogického minima
  • Stravenky
  • Příspěvek na PHM
  • Zajímavou a kreativní práci v tvůrčím kolektivu
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Krásné, nové a moderní prostory zázemí v Čestlicích

Pozice jsou vhodné pro absolventy konzervatoří, hudebních, tanečních a pedagogických fakult.

V případě zájmu společně se svým strukturovaným a aktuálním CV odešlete prosím s motivačním dopisem na personální oddělení:

Managerka HR:
Tereza Kolářová
[email protected]

Ředitelka školy ZUŠ FLOW:
Mgr. Denisa Horká

Moc rádi vás uvítáme v našem kolektivu.

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.