Taneční výchova

Milí žáci, vážení rodiče,

jmenuji se Zuzana Marletta a budu vás provázet během následujícího školního roku v taneční průpravě i taneční praxi. Čeká nás rok plný inspirativního tance i hudby a věřím, že se na něj těšíte. Budeme tančit sólově, skupinově i v páru. Budeme se učit různé styly a tance, zaměřovat se na prvky, které jsou v tanci a v tanečním vnímání důležité. Každý měsíc nás čeká krátká, cvičná choreografie a také sebereflexe.

Abychom si to všichni užili, rozhodli jsme se nastavit také jednotný cvičební úbor, který bude sloužit také pro případné taneční vystoupení.

Je tedy důležité si zajistit k výuce následující cvičební úbor:

• Holky: bílé taneční legíny/ punčochy (nejlépe s lycrou), modrý trikot (ideálně – Cassiopeia – královská modrá), doporučuji vynechat šňůrková ramínka, aby se nezařezávaly, bílé ponožky

• Kluci: elastické kraťasy (černé), elastické tričko s krátkým rukávem (případně trikot, barva modrá nebo černá), bílé/černé ponožky

Dále doporučuji vždy na výuku: láhev s pitím, malý ručník, dobrou náladu a radost z pohybu, na ten se těším u vás nejvíce.

Těším se na vás!