Eliška Tunková

Pedagog hudebního oboru – zpěv

Tel.: 724 674 775

E-mail: tunkova@flowzus.cz

Eliška Tunková vyrůstala ve městě Bílina v severních Čechách. Po dokončení základní školy se rok věnovala studiu na střední škole diplomacie a veřejné správy-obor bezpečnostně právní. V roce 2016 začala studovat na konzervatoři Jaroslava Ježka obor hudebně-dramatické umění. Během studia na konzervatoři vystupovala na společenských akcích spolu s orchestrem Lucky Band a ve třetím ročníku na konzervatoři začala skládat a produkovat hudbu.

Během studijní praxe na konzervatoři získala roli Sandy v muzikále Pomáda, dále hrála roli Francis ve hře Šest ve stejných šatech a také roli Loly ve hře Loupežník.

Eliška vystupuje pod uměleckým jménem ELLY a její autorskou tvorbu můžete slyšet na radiích Evropa 2, kde získala s písní „Are you there“ šestkrát první místo v hitparádě Music Chart, dále také na rádiu Frekvence 1, Fajn rádio, Radiožurnál a Český rozhlas Dvojka. V roce 2020 vydala svůj první videoklip s písní „Vánoční čas“ a brzy poté nahrála a natočila live session s kapelou Bena Cristovaa pro tři její autorské písně. Další videoklip vydala v roce 2021 a to pro píseň „Flower“. Nejúspěšnější písní je ale výše zmiňovaná píseň „Are you there“ u které klip režíroval Jan Strach. Na svých autorských písních spolupracuje s úspěšnými hudebními producenty jako například s Ondřejem Fidlerskim. Nedávno vydala duet „High speed“ s Benem Cristovaem, který společně složili. Nyní vystupuje s kytaristou Karolem Komendou a připravuje se na vydání svého prvního alba.

Jen pro vaši představu, koho to zde máme: https://www.youtube.com/watch?v=hnVSWA6yWd8

Česká televize natočila o Elišce reportáž, mimo i jiné i přímo v naší škole. Reportáž se vysílala v pořadu Wifina dne 29.10. na stanici Déčko. Shlédnout ji můžete i níže.