Umělecké příměstské kempy 2022

Místo: ZUŠ Flow, OC Spektrum |Cena: 2 990 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Máte doma nadšeného tanečníka, herce, zpěváka nebo výtvarníka? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na umělecky zaměřené příměstské kempy v ZUŠ Flow.

O ČEM NAŠE KEMPY JSOU?

Děti si užijí nezapomenutelných pět dní v nových prostorách Základní umělecké školy Flow v Čestlicích, poznají nové kamarády, ale hlavně si zkusí najít a rozvinout talent ve zvoleném oboru. Kemp je určen pro všechny děti, bez ohledu na předchozí zkušenosti v daném oboru.

Oborové zaměření:

Taneční obor

Hlavní náplní kempu jsou lekce taneční a pohybové se zaměřením na moderní tance (hip hop, street dance, old school) a vedlejší doplňkový program (relaxační, tvořivá aj. činnost).

Výtvarný obor

Hlavní náplní kempu je všestranná výtvarná činnost, při které se děti setkají s různorodými technikami, materiály a zajímavými výtvarnými postupy. Kreslí, malují, zkouší grafiku, modelují a tvoří z papíru, drátu, textilu, sádry a hlíny (keramiku). Pracují na předkládaných i vlastních projektech. Pronikají také do teorie výtvarné kultury a současného umění.

Hudebně dramatický obor

Hlavní náplní kempu bude výuka dramatických dovedností. Součástí náplně kempu bude nácvik dýchání, mluvení, smíchu i pláče, zpívání a pohybu v prostoru. Děti se seznámí se základy herecké a loutkoherecké práce (technika řeči, rozbor role, veršů, písní a dialogů). Zajímavé hudební, dramatické, výtvarné a řečnické hry jsou samozřejmostí. A že máš trému? Nevadí, s námi vše zvládneš.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je harmonogram tábora?

7:30 – 8:30 Příchod dětí.

8:30 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 15:30 odpolední program

16:00 – 16:30 odchod domů

Dítě je možné si vyzvednout vždy nejdříve v 15:30 a nejpozději v 16:30.

Jak probíhá stravování na táboře?

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

11. – 15. 7. 2022 - Taneční tábor (7 – 12 let)
Hlavní vedoucí: David Šafránek

18. – 22. 7. 2022Hudba a herectví (6 – 12 let)
Hlavní vedoucí: Justýna Špinková

25. – 29. 7. 2022 Hudba a herectví (6 – 12 let)
Hlavní vedoucí: Justýna Špinková

1. – 5. 8. 2022 Výtvarný obor (6 – 15 let)
Vedoucí: Natálie Knopová, Petra Longauerová
Rád tvoříš, maluješ nebo vyrábíš? Vymodeluj si vlastní loutku, nauč se vyrobit si krásný šperk nebo pořádný meč. Nebude chybět ani karnevalová show, na kterou si vyrobíš vlastní masku a naučíš se malovat na obličej. Staneš se tak na jeden den svým oblíbeným superhrdinou nebo krásnou princeznou. V neposlední řadě si nezapomeň vzít bíle tričko, díky kterému budeš mít vzpomínku na náš společný kreativní týden. 

8. – 12. 8. 2022 Strojem času z Pohádky do pohádky (zpěv, tanec, divadlo; 6 – 15 let) Vedoucí: Natálie Knopová, Petra Longauerová
Chcete se stát na 5 dní pohádkovými bytostmi? Máte jedinečnou příležitost přihlásit se na příměstský tábor, kde budeme společně zpívat, tančit, hrát divadlo a také tvořit kulisy na závěrečné vystoupení. Zkusíš si jaké je to být hvězdou na prknech, která znamenají svět. Naučíš se, jak správně propojit zpěv, herectví a pohyb na jevišti pod vedením našich pedagogů, kteří nabídnou své vlastní letité divadelní i pedagogické zkušenosti. Neváhejte se přihlásit a zažít tak s námi pět dní pořádného pohádkového dobrodružství provázaného písničkami ve vašem podání!

15. – 19. 8. 2022 - Zábavná show plná uměleckých talentů (6 – 15 let) Vedoucí: Natálie Knopová, Petra Longauerová
Máš chuť se naučit zpívat, tančit či hrát jako v muzikálu? Čekají tě pěvecká čísla známých českých i zahraničních interpretů podle tvého žánru, herecké scénky, taneční muzikálové sestavy či kouzelnické triky. Tak schválně, kdo nám vytáhne králíka z klobouku? Kdo zazpívá nejvyšší tón? Kdo se stane tanečním mistrem? Pojďme společně zjistit, v čem právě ty vynikáš nad ostatními. Tak neváhej a podej přihlášku ještě dnes, ať i ty sám zjistíš v čem jsi prostě nejlepší.

22. – 26. 8. 2022 - Výtvarný obor 
Rád tvoříš, maluješ nebo vyrábíš? Vymodeluj si vlastní loutku, nauč se vyrobit si krásný šperk nebo pořádný meč. Nebude chybět ani karnevalová show, na kterou si vyrobíš vlastní masku a naučíš se malovat na obličej. Staneš se tak na jeden den svým oblíbeným superhrdinou nebo krásnou princeznou. V neposlední řadě si nezapomeň vzít bíle tričko, díky kterému budeš mít vzpomínku na náš společný kreativní týden. 

CENA

2 990 Kč

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 770 696 096.

Online přihlášky

FOTOGALERIE 2021

Více fotografií