Flow Základní umělecká škola

Vedení ZUŠ

Vedení základní umělecké školy představuje komplexní a náročnou manažerskou úlohu. Nabízíme širokou škálu informačních zdrojů, nástrojů a vzdělávacích programů, abychom pomohli vašim dětem rozvíjet jejich umělecký potenciál a inspirovali je k celoživotní lásce k umění.

Denisa Horká
Denisa Horká
Ředitelka ZUŠ Flow

Pocházím z umělecké rodiny. Babička působila jako operní pěvkyně v Národním divadle, dědeček pak jako kreslíř. Od dětství jsem byla vedena uměleckým směrem, pomalu nebyl měsíc, abych se svou maminkou nebyla v divadle na opeře nebo baletu. Navštěvovala jsem hodiny klavíru, flétny, docházela do sboru Radost pod vedením prof. Součkové, závodně jsem tančila.

Zobraz profil

Nicola Andrlová
Nicola Andrlová
Office Manager

Pocházím z malé vesnice Hodoňovice, která se nachází v srdci Beskyd. Mezi mé vystudované obory patří ekonomika, řízení hotelového provozu a management podnikání. Po ukončení studií jsem se rozhodla opustit svůj rodný kraj a přestěhovala se do Prahy. Svou profesní kariéru jsem nastartovala v restauračních zařízeních na pozici managera provozu. Mým úkolem bylo zajistit plynulý chod provozovny a řízení zaměstnanců na pracovišti. Po několika letech práce v gastronomii jsem se rozhodla změnit obor. Pro ZUŠ Flow pracuji na pozici Office Manager a také mě můžete vídat na recepci školy.

Zobraz profil

Vyučující ZUŠ

Kvalitní pedagogický sbor je klíčovým faktorem pro rozvoj uměleckého talentu a kreativity žáků. Základní umělecká škola Flow se proto pyšní zkušeným a erudovaným pedagogickým sborem, který tvoří profesionálové s hlubokými znalostmi a vášní pro svůj obor.

Jsme přesvědčení, že žáci u nás naleznou ideálního pedagoga, který jim pomůže rozvíjet jejich talent a naplnit jejich umělecké sny.

Alexander Christianov
Alexander Christianov
Pedagog hudebního oboru - klavír

Hraje na klavír už od 5 let. Je absolventem Moskevské konzervatoře P.I.Čajkovského, Ruské Hudební Akademie Gnesinych v oborech skladba a instrumentace, hra na klavír a dirigovaní, následně doktorandského studia s tématem "Využití moderních elektrických hudebních nástrojů a software v procesu dětské hudební výchovy a vzdělávání".

Simona Deščičková
Simona Deščičková
Pedagog hudební nauky a oboru hry na housle

Od dětství jsem měla k hudbě moc blízko a i z toho důvodu vedly moje první kroky do ZUŠ Michalovce a později do Folklórního souboru Zemplín. Již v dětství jsem se zúčastnila mnoha houslových a pěveckých soutěží a proto jsem svoje další vzdělání umocnila na Konzervatoři v Bratislavě a Košicích.

Lucie Frýdlová
Lucie Frýdlová
Pedagog výtvarného oboru

Lucie Frýdlová se zabývá vizuálním uměním a designem (Visual Artist and Designer).

Marina Grochovská
Marina Grochovská
Pedagog hudebního oboru - klavír

Narodila jsem se a vyrůstala v hudební rodině a od malička se věnuji hře na klavír. Jsem absolventkou Moskevské konzervatoře P.I.Čajkovského, Ruské Hudební Akademii Gnesinych a doktorandského studia na stejné škole.

Kateřina Jirková
Kateřina Jirková
Pedagog hudebního oboru - klavír

Na klavír hraji od svých šesti let, kdy jsem začala navštěvovat ZUŠ v Jaroměři, odkud pocházím. Za veškeré základy klavírní hry vděčím mé první paní učitelce Mgr. Ivaně Kubíčkové. Dále jsem absolvovala Konzervatoř Pardubice, kde jsem se hře na klavír věnovala pod vedením Mgr. Martiny Maixnerové a PaedDr. Marie Wiesnerové. Své hudební vzdělání jsem si následně rozšířila na Akademii múzických umění v Praze při studiu oboru Hudební produkce (hudební management v nejširším slova smyslu – hudební agentáž, gramofonový průmysl, nakladatelská praxe, základy autorského práva a ekonomiky...).

Vanda Kadeřábková Březinová
Vanda Kadeřábková Březinová
Pedagog hudebního oboru - Sólový zpěv, Hudební nauka, Sbor Světluška

Hudba, zpěv, písně a hrátky s notami mne provází s mírnými přestávkami po celý život. Zpěvu jsem se věnovala nejprve ve sboru. Od dětských sborů (Bambini di Praga, Kuhnův dětský sbor) po koncertní zájezdy do zahraničí se sbory dospělými při zpěvu známých sborových děl i oper. Napříč sbory od přípravek po profesionály jsem sbírala cenné zkušenosti, které jsem později uplatnila při vedení školního sboru Světlušky při ZŠ Světice. Ten pro vaše děti nyní znovu obnovujeme na naší pobočce ve Světicích.

Gabriela Kroupová
Gabriela Kroupová
Pedagog hudebního oboru - klavír a zpěv

Jmenuji se Gabriela Kroupová, moje láska k hudbě začala na pražské ZUŠ na Petřinách, kde jsem se věnovala sólovému zpěvu, hře na flétnu a klavír. Nesmírně ráda vzpomínám na paní učitelku Jančíkovou, která mě naučila základy a provedla mě začátkem mého hudebního odborného vzdělání.

Karel Kuneš
Karel Kuneš
Pedagog hudebního oboru - kytara

Vystudoval jsem Pražskou konzervatoř v oboru Bicí nástroje. Hudbě se věnuji od malička. Moje hudební dráha začala v pěti letech, kdy jsem se začal učit na housle, kterým jsem se následně věnoval až do svých 19 let. V průběhu přibyla kytara akustická i elektrická, která mi umožňovala věnovat se různým hudebním projektům i vlastní hudební tvorbě což využívám do dneška. Převážně ve svojí kapele Lars, kde hraji na kytaru, zpívám a věnuji se songwritingu.

Gabriela Ličková
Gabriela Ličková
Pedagog tanečního oboru

Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, obor klasický tanec (balet) a následně se stala členkou Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Po přestěhování do Prahy působila v divadle Laterna Magica v Praze a vystudovala HAMU, obor klasický tanec (balet).

Tomáš Müller
Tomáš Müller
Pedagog hudebního oboru - klavír

Jmenuji se Tomáš Müller, pocházím z Hrdějovic nedaleko Českých Budějovic a vyučuji hru na zobcovou flétnu, hru na klavír a hru na žesťové nástroje.

Anna Nováková
Anna Nováková
Pedagog literárně-dramatického oboru

Od dětství jsem měla k divadlu blízko. První dramatickou výchovu jsem navštěvovala na prvním stupni základní školy a díky skvělému vedení Mgr. Anny Kučerové, jsem se začala věnovat recitaci a později i psaní autorských textů. Při zkoušení prvního velkého představení, jsem věděla, že se chci divadlu věnovat celý život.

Kateřina Novotná Jegorovová
Kateřina Novotná Jegorovová
Pedagog hudebního oboru kytara

Od dětství jsem se věnovala klasické kytaře (ZUŠ prof. Václav Kučera) a zpěvu (Pražský dětský sbor Čestmíra Staška). Během dospívání jsem dozrála k jazzové hudbě a swingu. Především díky mému tátovi Evženovi jsem se začala věnovat i dalším stylům jako je country, jazz, bossa nova, swing. Vystudovala jsem také Fakultu sociálních věd a aplikovanou psychoterapii. Stala jsem se 1. kvalifikovanou Suzuki guitar teacher v ČR. Po několikaleté praxi v médiích a statní správě jsem se vrátila k hudbě a muzikoterapii. Jsem členkou České Suzuki asociace a práce s dětmi mě velmi baví. Vystupuji také se svojí kapelou Bossa Nova Trio, kde zpívám a hraji na kytaru.

Stania Ramešová
Stania Ramešová
Pedagog hudebního oboru - klavír

Již během studia na Pražské konzervatoři (prof.Eva Vyskočilová) se tato mladá harfenistka představila na festivalech doma i v zahraničí (Smetanova Litomyšl, Pardubické hudební jaro,...).

Bruno Rotter
Bruno Rotter
Pedagog hudebního oboru - kytara

Studoval jsem kytaru na konzervatoři v Praze. Nyní studuji na konzervatoři Jaroslava Ježka, obor jazzová kytara.

Adéla Ryšavá
Adéla Ryšavá
Pedagog hudebního oboru - zpěv

Již od raného dětství se věnuji hudbě a věděla jsem, že se jí chci věnovat celý život. Jako malá holka jsem začala navštěvovat ZUŠ v Lysé nad Labem, kde jsem chodila na hodiny klavíru, baletu, dětského sborového zpěvu a od svých 12 let jsem přešla na sólový zpěv. Dostala jsem zde skvělý základ, ve všech oborech, pro další studium. Zamilovala jsem se zejména do opery a klasické hudby, ale ráda poslouchám hudbu všeho druhu.

Alžběta Šimková
Alžběta Šimková
Pedagog výtvarného oboru

Vystudovala jsem obor učitelství Výtvarná Výchova a Pedagogika na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity. Poté jsem se několik let věnovala výtvarným projektům, spoluvytvářela jsem webovou hru a ilustrace k výukovým materiálům a knize pro děti. Nyní učím mimo jiné výtvarnou výchovu v ZŠ Světice. Věřím v umění, v jeho velkou hodnotu pro náš život a moc ráda spolu s dětmi zažívám radost při tvoření něčeho krásného.

David Štefaník
David Štefaník
Pedagog hudebního oboru – klavír

Pocházím z moravského Slovácka, kde jsem začal navštěvoval hru na klavir a kontrabas. Nakonec jsem se rozhodl pro hru na varhany, které jsem absolvoval na Zus Uherské Hradiště a dále na Konzervatoři Brno ve třídě Mgr. Heleny Vodičkové.

Jana Tabrea
Jana Tabrea
Pedagog hudebního oboru - zpěv, hra na zobcovou flétnu

Je česká muzikálová herečka, kterou jste mohli vidět na divadelních prknech v Praze, Brně a Ostravě. Například muzikálech Manon, West side story, Radůz a Mahulena, Cikáni jdou do nebe, Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť, Fantom Londýna, Jesus Christ Super Star.

Roman Werner
Roman Werner
Pedagog výtvarného oboru

Malování a kresbě se věnuji celý život.

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a
budete pravidelně dostávat aktuality rovnou do e-mailu.